Odtwarzacze przenośne – mp4 jako multimedia

Kategoria: Multimedia, Rozrywka
Tagi: , , , , ,

Odtwarzacze przenośne - mp4 jako multimedia Odtwarzacze przenośne MP4 stały się ostatnio bardzo multimedialne i zaawansowane pod względami multimedialnymi. Teraz wszystko jest oferowana w nowych standardach i w większej pamięci. Pokazuje, że mamy możliwość otworzenia się na nowe możliwości. xBox 360 jest tego doskonałym przykładem. Nie sama konsola jednak się tutaj liczy, standardy multimediów są oferowane nawet w mp3, które powstało czas temu i jest małym urządzeniem. Nie jest to duże urządzenie, ale w gruncie rzeczy potrafi wiele, bo nie kiedy fajnie jest słuchać muzyki na przystanku jak również w środku komunikacji miejskiej.Multimedia…to temat, który po woli się rozrasta, a niektórzy ludzie nawet nie wiedzą jak to działa. Internetowe multimedia często mają integrację z odtwarzaczami mp4 poprzez kabel USB. Są odtwarzacze, które oferują więcej, są także odtwarzacze niezbyt zaawansowane, ale za to nie grzeszą ceną, nie mają zbyt wysokiej ceny, ani też nie oferują wiele przez co prosty człowiek nie pogubi się w takim „cudzie techniki”.

Sposoby rozrywki przez internet

Kategoria: Rozrywka
Tagi: , , , , ,

Sposoby rozrywki przez internet Oczywiście, że są inne gry. Aby grać przez internet w grę, np. z płytki wystarczy mieć multiplayer. Jeśli będziemy mówić dla przykładu tutaj o grze Grand Theft Auto 4 to taki multiplayer oczywiście jest! Jak więc widać grając w GTA IV będziemy mogli z komputerem, który jest podłączony pod internet grać ile nam się będzie podobało – oczywiście do tego również dochodzą pliki systemowe, bo pisząc się na grę przez internet otrzymujemy wiele dodatków. M.in jest to też to, że dostaniemy możliwość zainstalowania różnych dodatków. Ale nie tylko o GTA IV dzisiaj. Powiem tutaj również, że rozrywka internetowa to doskonały sposób na to by gra nigdy się nie kończyła. Ponieważ jak widać…warto nie kiedy mieć jakieś nowe gry…które mimo, że zajmują 4GB albo i 16GB nadal oferują niesamowitą rozrywkę. Zresztą tak na temat tej wielkości to 4GB w dzisiejszych czasach nie jest wielkim rozmiarem, to po prostu zwykłe 4GB na których może być porządny film DVD. Tyle ode mnie jeśli chodzi tutaj o rozrywkę. Dziękuję bardzo!

Gry online – jako świat gier

Kategoria: Rozrywka
Tagi: , , , , , ,

Gry online - jako świat gier Świat gier był nam znany już czas temu, pierwszej jednak nie było gier przez internet. Tylko proste gry na komputerze PC (ten skrót to komputer osobisty). Nie były również to tak zaawansowanie super gry komputerowe jak mamy to teraz. Gdzie jest wiele animacji, m.in ruszanie się drzew, wiatr, deszcz, kałuże, morze – bardzo realne jak również woda, która pada z nieba – chodzi tutaj o deszcz. Mówię tutaj teraz o GTA IV, które premierę na PC ma mieć już 2 grudnia (została Ona przesunięta) pierwotnie gra miała wyjść około 21 listopada, jak widać jednak kierownictwo rockstar przesunęło premierę gry o tydzień i kilka dni. Poczekamy więc dłużej około dwóch tygodni, bo drugiego grudnia premiera najprawdopodobniej nastąpi dopiero w ameryce, w Polsce i w całej europie ok. 2, 3 dni później. Wracając do gier online – to są One bardzo zaawansowane pod względem grywalności. Grając w takie gry nie możemy się nudzić, na dodatek coraz lepiej wychodzi w tym grafika, być może kiedyś te gry będą czymś lepszym? Czas pokaże.Aby rozerwać się przez internet trzeba kupić sobie tak, jakiś dobry dynamit, żeby nas rozsadziło i rozerwało porządnie, trzeba uważać, by nie przyczepić go w nogach, wtedy nas rozwali, a nie rozerwie. Wszystkie produkty trzeba jakoś ściągnąć z internetu, bo jeśli tego nie zrobimy to nie będzie to rozerwanie się przez internet…no dobra, żartujemy. Ale teraz tak na poważnie. Aby się rozerwać przez internet trzeba mieć łącze internetowe, najlepiej żeby takie łącze nie było wolne, ponieważ wtedy gra będzie mogła się pewien czas ładować i chyba to nie będzie dla nas miłe – no bo chcący zagrać pewnie nie będziemy czekali, aż załadują się wszystkie animacje, których pewnie i tak nie będziemy chcieli oglądać.Kroki ku tej czynności są takie, że wystarczy włączyć przeglądarkę internetową i już grać. Są to gry często napisane w technologii flash – co to tutaj chodzi? Taka technologia to animacje, które reaguję na ruchy, które wywołamy przez myszkę. Nie ma tutaj złożonej filozofii i jeśli zaczniemy grać to najprawdopodobniej wszystkiego się nauczymy.

Grzy online jako gry przyszłości?

Kategoria: Rozrywka
Tagi: , , , , ,

Grzy online jako gry przyszłości? Gry online to przede wszystkim rozrywka. Jest to definicja rozrywki, ponieważ takie granie pozwala nam na otworzenie się na świat. Możemy rozgrywać mecze z innymi ludźmi, którzy aktualnie przebywają w internecie i za pomocą internetu grają właśnie w tę samą grę co my. Tego przykładem jest internetowa gra Warcaby z firmy Microsoft. Uruchamiając ją łączymy się z serwerem gier zone, gdzie komputer wybiera nam gracza, kolejno z Polski lub z innych krajów. W taki sposób gramy i wygrywamy nie raz, przez co zbieramy punkty, później otrzymujemy nowe poziomy, nowych graczy i wszystko ogólnie co jest nowe. Do tego jeszcze mamy coś takiego jak możliwość grania w gry bez instalacji ich na dysku, po prostu przez przeglądarkę. Takie granie nazywa się często graniem w gry MMO, a jej idea przewodnia mówi, żeby grać przez internet, ale nie instalować żadnych gier na dysku swojego komputera.Ciekawie to wygląda. Przynajmniej mnie tak się zdaje. Na chwilę obecną to wszystko. Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu i pozdrowienia.